„Zostań Twarzą Korala”

Takiego projektu jeszcze u nas nie było.

Kryta Pływalnia Koral w Morawicy poszukuje osób chętnych do sesji zdjęciowej w nieckach basenowych pływalni „Koral”. Do udziału zapraszamy osoby
w każdym wieku. Zdjęcia zostaną wykonane w ustalonym terminie przez profesjonalnego fotografa. Każda osoba, która weźmie udział w tym wyjątkowym projekcie (sesji fotograficznej) i zostanie twarzą Korala, otrzyma 10 szt. darmowych wejściówek na basen. Każda wejściówka to 1 godzina korzystania ze wszystkich atrakcji krytej pływalni „Koral”.

Co należy zrobić?

– do 7 czerwca 2024r. wysłać zgłoszenie na adres mailowy: plywalnia@zgkirmorawica.pl lub osobiście złożyć w kasie Krytej Pływalni „Koral”.

Co musi zawierać zgłoszenie?

– imię, nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania, zdjęcie. Skan podpisanego dokumentu „Zgłoszenie Oświadczenie RODO” wraz z danymi należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy krytej pływalni „Koral” w Morawicy (plywalnia@zgkirmorawica.pl). Zgłoszenie można również dostarczyć osobiście (podpisany oryginał „Zgłoszenie Oświadczenie RODO”) w kasie Krytej Pływalni „Koral” w Morawicy ul. Szkolna 6, 26-026 Morawica. Osoby niepełnoletnie dodatkowo muszą przesłać/ dostarczyć “Zgoda rodziców/opiekuna”.

  • Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w sesji fotograficznej jest wyrażenie zgody na bezterminową publikację wizerunku w celach marketingowych Krytej Pływalni „Koral” w Morawicy.
  • Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Dokumenty do pobrania oraz do wypełnienia niezbędnych oświadczeń:

 

Zapraszamy do zgłaszania się „Zostań Twarzą Korala”!

 

 

Poprzedni Boże Ciało 2024- godziny otwarcia

Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy

ul. Kielecka 9,  26-026 Morawica

NIP: 6571025692

REGON: 260578163

KRS: 0000407915

Wysokość kapitału zakładowego: 3 768 000,00 PLN

 

E-PUAP: /zgkmorawica/domyslna


Zakład czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 07:30- 15:30


Miasto i Gmina Morawica

www.morawica.pl

www.zgkirmorawica.pl© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Skip to content