Pływalnia ,,KORAL” w Morawicy

Pływalnia ,,KORAL” w Morawicy to wyjątkowy kompleks sportowo-rekreacyjny. O naszej oryginalności świadczy materiał użyty do wykonania niecek basenowych i wyjątkowo przyjazny klimat. Dwie główne niecki basenowe oraz brodzik wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej. Gwarantuje to Państwu nietuzinkowe odczucia podczas pływania, a nam jako zarządzającym pomaga w utrzymaniu czystości i higieny w obiekcie. Basen sportowy ma wymiary 25,0 m długości na 12,50 m szerokości, głębokość od 1,30 m do 1,80 m. Basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m długości na 4,00 m szerokości i głębokości od 0,7 m do 1,10 m. Basen posiada trzy bicze wodne na różne partie ciała i dwa ciśnieniowe masażery na kark. Najmłodszych klientów zapraszamy do brodzika o głębokości 0,30 m. Czekają w nim na dzieciaki: mini zjeżdżalnia słonik oraz latarnia, trzy fontanny i wodospady tryskające ze sztucznej skały. Dużo radości dostarcza zjazd 65. metrową zjeżdżalnią rurową z wysokości 6. metrów. Dla osób preferujących relaks w ciepłej wodzie z przyjemnymi bąbelkami, oferujemy kąpiel w jacuzzi w głównej hali basenowej i w jacuzzi z solanką w nastrojowej grocie solankowej. Tam, oprócz jacuzzi czeka na Państwa “słoneczna łączka” z leżankami. To energetyzujące słońce przez cały rok, które wzmacnia siły witalne organizmu. Oprócz uciech wodnych zapraszamy do skorzystania z suchej sauny i sauny parowej, gabinetu kosmetycznego i fryzjerskiego oraz kawiarni.

Pływalnia jest czynna przez 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.00 do 22.00.
Ostatnie wejście na basen do godz. 20:45

Niepowtarzalny klimat i profesjonalna obsługa czeka w pływalni “KORAL” w Morawicy na spragnionych odnowy fizycznej i duchowej.

Serdecznie zapraszamy! U nas zawsze przyjemnie.

Proponowane udogodnienia:

Baseny

Basen sportowy ma wymiary 25,0 m długości, głębokość od 1,30 m do 1,80 m.
Basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m długości i głębokości od 0,7 m do 1,10 m.

Atrakcje dla dzieci

Najmłodszych klientów zapraszamy do brodzika o głębokości 0,30 m. Czeka tam na nich wiele atrakcji.

Sauny

Do dyspozycji sauna fińska (sucha) oraz sauna parowa.

JACUZZI

Jacuzzi

Dla osób preferujących relaks w ciepłej wodzie z przyjemnymi bąbelkami, oferujemy kąpiel w jacuzzi w głównej hali basenowej i w jacuzzi z solanką w nastrojowej grocie solankowej.

Zjeżdzalnia wodna

Dużo radości dostarcza zjazd 65 metrową nową zjeżdżalnią rurową z wysokości 6 metrów.

Nauka pływania

Zapewniamy możliwość nauki pływania na naszym basenie. W obiekcie działają szkoły pływackie.

Aqua fitness

Aerobic w wodzie, w przeciwieństwie do tradycyjnego, nie obciąża stawów.

Płatność kartą

Z przyjemnością informujemy, że honorujemy płatności kartą, aby zapewnić naszym klientom wygodę i łatwość w dokonywaniu transakcji.

Karta sportowa

Honorujemy karty firmowe sportowe, umożliwiając naszym klientom korzystanie z wygodnej formy płatności przy korzystaniu z naszych usług

Karta "Dużej Rodziny"

W naszym obiekcie serdecznie przyjmujemy karty dużej rodziny, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się wspaniałym czasem na naszym basenie

Kawiarnia

Zapraszamy do naszego obiektu, gdzie czeka na Ciebie nie tylko przytulna kawiarnia, ale także bogate menu z pysznymi daniami.

Parking

W naszym obiekcie możesz korzystać nie tylko z relaksującego basenu, ale również skorzystać z wygodnego parkingu, zapewniając spokojne i komfortowe doświadczenie podczas wizyty

Kontakt:

 

Morawica ul. Szkolna 6, 26-026 Morawica
Telefon: 41 311-47-02
e-mail.: plywalnia@zgkirmorawica.pl

Informacja:
tel. 41 311-47-02

Galeria:

Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy

ul. Kielecka 9,  26-026 Morawica

NIP: 6571025692

REGON: 260578163

KRS: 0000407915

Wysokość kapitału zakładowego: 3 768 000,00 PLN

 

E-PUAP: /zgkmorawica/domyslna


Zakład czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 07:30- 15:30


Miasto i Gmina Morawica

www.morawica.pl

www.zgkirmorawica.pl© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Skip to content