Hostel "PARKOWY"

Hostel “Parkowy” zlokalizowany jest w centrum Morawicy w odległości 10 km od miasta wojewódzkiego Kielce, przy drodze krajowej E73, został oddany do użytku w październiku 2018. Budynek ten jest własnością Miasta i Gminy Morawica, po przeprowadzeniu rewitalizacji obiekt został przekazany w administrowanie do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy Sp. z o.o..

Hostel oferuje 44 miejsc noclegowych, dysponujemy 13 pokojami: jedno, dwu, trzy, cztero  i pięcioosobowymi, z zastosowaniem nowoczesnych technologii: wejście do pokoi na kartę, monitoring, wifi dostępne w pokoju, każdy z pokoi wyposażony w telewizor lcd, łazienkę oraz klimatyzację.

W hostelu znajduje się wspólny pokój dla gości jak również parking oraz dostęp do infrastruktury ogólnej (sklepy, poczta, służba zdrowia, punkty gastronomiczne). Ponadto obiekt dysponuje nowoczesną salą konferencyjną, a także w pełni wyposażonym aneksem kuchennym w którym znajduje się lodówka, zmywarka oraz zastawa stołowa do samodzielnego przygotowania posiłków. Hostel przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług oferuje gościom niskie ceny i możliwość skorzystania z wielu atrakcji turystycznych od Juniora do Seniora.

Lokalizacja „Hostelu Parkowego” to świetna baza noclegowa dla osób zainteresowanych zwiedzaniem Miasta Kielce, Gór świętokrzyskich, Jaskini Raj, Zamku Chęcińskiego, Skansenu w  Tokarni,  Dąbu Bartek w Zagnańsku czy uczestniczenia w  wystawach na  Targach Kielce.

Zobacz oficjalną stronę HOSTELU "PARKOWEGO"

Cennik:

Oferujemy wyżywienie w formie cateringu:

śniadanie – 25 zł/osoba

obiad – 30 zł/osobaDla grup zorganizowanych ceny ustalane są indywidualnie w zależności od sezonu, długości pobytu oraz wielkości grupy.

Ale to jeszcze nie wszystko co możemy Państwu zaproponować.

Nasza oferta to także:

– możliwość wszelkiego rodzaju cateringu dla osób indywidualnych i grup
– organizacja wycieczek fakultatywnych

Nasz hostel został wyróżniony odznaczeniem „Gwarancja Satysfakcji” przyznawanym przez portal z noclegami meteor-turystyka.pl.

Kontakt:

Adres: ul. Kielecka 9
Poczta: 26-026 Morawica
e-mail: biuro@hostelparkowy.pl

Informacja i rezerwacja:
tel. 608 503 242

Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy

ul. Kielecka 9,  26-026 Morawica

NIP: 6571025692

REGON: 260578163

KRS: 0000407915

Wysokość kapitału zakładowego: 3 768 000,00 PLN

 

E-PUAP: /zgkmorawica/domyslna


Zakład czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 07:30- 15:30


Miasto i Gmina Morawica

www.morawica.pl

www.zgkirmorawica.pl© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Skip to content