XXII Halowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty

16 marca 2024r. w sobotę w Hali Sportowej „Bilcza” odbyła się XXII edycja mistrzostw pracowników samorządowych w piłce nożnej halowej organizowane przez Starostwo Powiatowe w Kielcach. W rywalizacji udział wzięli Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, Miasto i Gmina Łopuszno, Urząd Marszałkowski w Kielcach, Gmina Strawczyn, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Areszt Śledczy w Kielcach, Gmina Masłów, Starostwo Powiatowe w Kielcach oraz grający na własnym obiekcie reprezentanci Miasta i Gminy Morawica. Turniej otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Morawica Marian Buras wspólnie z Wicestarostą Kieleckim Tomaszem Plebanem.

W ekipie Miasta i Gminy Morawica zagrali Marcin Dziewięcki, Jacek Kubicki, Damian Woźniak, Tomasz Michalski, Grzegorz Zegadło, Tomasz Domagała, Piotr Polewczak, Marek Bożek, Piotr Kubicki i Tomasz Klimczak. W rundzie eliminacyjnej nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną Urzędu Marszałkowskiego (2:0 po golach G. Zegadło i T. Michalskiego) oraz Aresztu Śledczego (1:2 po bramce G. Zegadło) wywalczyli awans do ćwierćfinału, w którym po zaciętej rywalizacji ulegli Starostwu Powiatowemu.

Ostatecznie, po pięknej rywalizacji miejsce pierwsze w XXII Halowych Mistrzostwach Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Starosty zajęła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, przed Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach i Starostwo Powiatowe w Kielcach. Dekoracji uczestników dokonali Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Marcin Dziewięcki, Starostwa Kielecki Mirosław Gębski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kieleckiego Jacek Kuzia.

Poprzedni Bajkowy Turniej Charytatywny Mikstów Siatkarskich dla Emilki i Poli

Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy

ul. Kielecka 9,  26-026 Morawica

NIP: 6571025692

REGON: 260578163

KRS: 0000407915

Wysokość kapitału zakładowego: 3 768 000,00 PLN

 

E-PUAP: /zgkmorawica/domyslna


Zakład czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 07:30- 15:30


Miasto i Gmina Morawica

www.morawica.pl

www.zgkirmorawica.pl© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Skip to content